Kui oled avatud uutele väljakutsetele, võta meiega ühendust ja muudame üheskoos maailma paremaks paigaks.

Epp Sillaste

Personalijuht

+372 521 6522

„Julgustan omalt poolt kindlasti kandideerima kui tunned huvi majanduse ja maailmas toimuva vastu. Juba mõne aastaga saad muljetavaldava kogemustepagasi ja kasuliku aluspõhja oma karjäärile.”

Sigrid-Henriette Kallas

Personali värbamisspetsialist

+372 5562 2917

„Mina usun, et õiged inimesed õigetel positsioonidel on eduka ja toimiva ettevõtte alus. Just nii on ka meil siin KPMG-s! Liitudes meiega saad kogemuse töötada hästi toimivas ja struktureeritud organisatsioonis ning osa mitmekülgsest motivatsioonipaketist.”

Loe privaatsuspoliitikat siit

Su sõnum on saadetud. Aitäh!
Viga sõnumi saatmisel.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

2 days tagasi

📢 „Julgeoleku ja riskijuhtimise foorum 2023“ tuleb taas! 📅 30.oktoobril 2023 – päev täis teadmisi riskijuhtimisest ja turvalisusest!🛡️ Kuueteistkümnendat aastat järjest toimuv foorum on pikaajaline traditsioon, kus kohtuvad avaliku ja erasektori esindajad, et üheskoos arutada julgeoleku ja riskijuhtimise kõige aktuaalsemate teemade üle.🛡️ Nende aastate jooksul on foorumist osa võtnud üle 1700 osaleja ja oma teadmisi on jaganud 250 eksperti rohkem kui kümnest riigist. Foorumi eesmärk on teadvustada riskijuhtimise rolli ning suurendada selle tähtsust nii avalikus- kui ka erasektoris. Samuti kirjeldada julgeolekuriskidest tulenevaid ohte. Foorum on koht, kus osalejad saavad ülevaate praktilistest ja teoreetilistest võimalustest riskide maandamisel, ennetamisel ja juhtimisel. Kirjeldatakse riskijuhtimise keerukust majandus- ja õigusruumis ning jagatakse rahvusvahelist kogemust.Foorumil astuvad üles:▪️ Taimar Peterkop, riigisekretär▪️ Madis Müller, Eesti Panga president▪️ Richard Smith-Bingham, Marsh & McLennan Advantage'i tegevdirektor▪️ Kusti Salm, Kaitseministeeriumi kantsler▪️ Viola Murd, Siseministeeriumi pääste ja kriisireguleerimise asekantsler▪️ Janar Holm, Riigikontrolli peakontrolör▪️ Egert Belitšev, Politsei- ja Piirivalveameti peadirektor▪️ Birgit Lao, Terviseameti peadirektor▪️ Viljar Alnek, KPMG riskinõustamise ja siseauditi juht▪️ Harri Tiido, endine diplomaat▪️ Sven Sakkov, Eesti suursaadik Soomes🐥 Early Bird piletid saadaval rmforum.eu/ – kindlusta endale koht juba enne kauaoodatud suvepuhkust! #risk2023 #management #riskassessment #security #audit #riskmanagement #risk #riskadvisory #riskanalysis #riskmanager #riskandcompliance #riskcontrol #securityriskmanagement #securityrisks #securityanalyst #securitybusiness #insuranceindustry #insurancecompany #insuranceadvisor #kpmg #kpmgpeople #kpmgestonia #kpmgrisk ... Loe edasiSee Less
Vaata Facebookist

Kui see, mida näed meeldib sulle, saada oma CV

Saada oma CV