Saada oma CV

august 27, 2020

Find the ultimate virtual assistant for your business

blog-5

About the author : admin

Nulla porttitor accumsan tincidunt.

Sed porttitor lectus nibh. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim.

Audit2021-01-26T11:36:31+00:00

KPMG on tuntud oma kvaliteetsete audititeenuste poolest. Sõltumatu audiitori hinnang suurendab andmete usaldusväärsust, mida klient investorite, võlausaldajate ja teiste tarvis koostatud aruannetes kajastab. Meie audiitoreil on põhjalikud teadmised ja laialdased kogemused nii kohalike kui ka rahvusvaheliste aruandlusstandardite vallas.

Maksud2021-01-26T11:36:44+00:00

Maksundusega seonduvad küsimused muutuvad tänapäeva ettevõtjate jaoks järjest olulisemaks. Kohalike ja globaalsete maksuseaduste muudatused mõjutavad üha enam kõiki ettevõtteid. KPMG maksuspetsialistide erialased teadmised ja valdkonna süvitsi tundmine, piiriülene mõtlemine ja tänasest päevast kaugemale nägemine aitavad järgida seadusenõudeid ja säilitada konkurentsivõime.

Ärinõustamisteenused2021-01-26T11:36:55+00:00

Aitame oma klientidel kasvada, areneda ja edu saavutada. Meie kogenud nõustajad aitavad nii era- kui avalikus sektoris välja selgitada organisatsiooni väärtused ja ohud ning parandada tulemuslikkust.

Raamatupidamine ja palgaarvestus2021-02-03T14:16:09+00:00

Korras raamatupidamine loob aluse õigete finantsotsuste tegemiseks ja suurendab ettevõtte usaldusväärsust investorite silmis. Aitame sisse seada kohalikele ja rahvusvahelistele standarditele vastava raamatupidamise. Tõhustame ettevõtja raamatupidamis- ja maksuarvestuse valdkonna tegevust, et vähendada seeläbi valdkonnale tehtavaid kulutusi, parandada töö kvaliteeti ja suurendada saadavat väärtust.

Advokaadibüroo2021-01-26T11:37:20+00:00

Pakume kompetentseid õiguslahendusi, mis on integreeritud maksu, auditi ja ärinõustamisega globaalsel tasandil. Kui Sul on vaja, et õiguspartner mõistaks Sinu tegevusvaldkonda ja annaks ettevõtte vajadustele vastavat õigusnõu, oleme meie need, kes aitavad maandada äritegevuse riske ning vältida kitsaskohti tulevikus.

Vestibulum ac diam sit amet.

Sed porttitor lectus nibh. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim.

info-6

About the author : admin

Leave A Comment

Go to Top