Miks liituda KPMG-ga?

KPMG suurim väärtus on inimesed – meiega liitudes saad osaks ülemaailmsest rahvusvahelisest meeskonnast, kus külg külje kõrval toimetavad targad, osavad, mitmekülgsed ägedad kolleegid. Meie meeskonnaliikmena kuulud KPMG globaalsesse võrgustikku, kes teeb tihedalt koostööd 200 000 KPMG professionaaliga 154 erinevas riigis.

Tänu meie globaalse võrgustiku kiirele kasvule on Sul võimalus saada praktilisi kogemusi, rahvusvahelisi väljakutseid ja luua endale tasuv karjäär. Sul on võimalus töötada ka teistes KPMG kontorites üle maailma. Meie inimesed on tööle asunud nt Saksamaale, Luxembourgi, Austraaliasse, USAsse, Küprosele.

Meie juures saad osaks mitmekülgsetest koolitus- ja arenguvõimalustest, karjääriteekonnal toetab Sind isiklik tulemusjuht.

Kas KPMG võiks olla Sinu tulevane töökoht?

Vasta viiele küsimusele ja saad teada, kas KPMG võiks sobida sinu tulevikuplaanidega.

1. Kas finantsmaailm pakub sulle huvi?

2. Kas sulle meeldiks töötada Eesti suurimate ettevõtetega?

3. Kas oled huvitatud kiirest ja pidevast enesearengust?

4. Kas soovid töötada haritud ja intelligentsete kolleegide keskel?

5. Kas kontoritöö on see, mis sulle võiks sobida?

Palun vasta viiele küsimusele

KPMG on Sulle parim paik töötamiseks

Suure tõenäosusega sobib sulle töökohaks KPMG

Tõenäoliselt pole auditi töö täpselt sulle, aga uuri lähemalt meie teiste karjäärivõimaluste kohta

KPMG Eestis ja mujal

0
riigis üle maailma
0
töötajat rahvusvaheliselt
0%
meie töötajatest on alla 35-aastased
0
töötajat Põhjamaades

Eesti KPMG teeb tihedat koostööd Soome ja teiste Põhjamaade kontoritega, mis võimaldab meil klientidele pakkuda ühtset teenust, kasutades eri riikide spetsialistide erialaseid, tehnilisi, keele- ja kultuuriteadmisi ning -oskusi.

Meil on Eestis tugev 200-liikmeline meeskond ja head suhted inimeste vahel. Me oskame küsida vajalikke küsimusi ja kuulata vastuseid. Aitame organisatsioonidel edu saavutada üha kiiremini muutuvas majanduskeskkonnas. Meie ekspertide süvateadmised ning innovaatilised ideed aitavad luua uusi võimalusi ning leida hästi toimivad lahendused.

Mida meie inimesed räägivad?

Videointervjuu valdkondade inimestega

Mida meie inimesed räägivad? Kuula videointervjuud erinevate valdkondade esindajatega. Meie inimesed toovad enim välja toredaid kolleege, huvitavat ja arendavat tööd, suurt rahvusvahelist ettevõtet ja riikidevahelist koostööd ning keskkonda, kus kunagi igav ei hakka. KPMG on imedemaa ning kõik teed arenguks valla, ole ise julge ja pealehakkaja ning sa võid üllatuda, kuhu teekond Sind viib.

Kui see, mida näed meeldib sulle, saada oma CV

Saada oma CV